środa, 21 maja 2014

Hill Climb Racing Hile - Android, iOS


İşte size taze gelen Hill Climb Racing hile. Bu program sayesinde genç karakterimiz Bill Newton dünyanın en ücra köşelerini arabayla keşfedebilecek. Bütün hileler karşılığında bonuslar kazanacağız. Arabayı geliştirmek için altın toplamaya da değer fakat zamanınızı harcamak istemiyorsanız ve istediğiniz her arabayı hemen alabilmenizi sağlayacak sınırsız altınları elde etmek istiyorsanız, bütün yapmanız gereken sadece Hill Climb Racing Hileyi’i indirmek.


Download Hill Climb Racing hile for Android and iPhone

 Talimatlar:

1. Yüklenen uygulamayı çalıştırın.
2. USB kullanarak cihazınızı bağlayın.
3. "Detect Device" ‘e basın.
4. Almak istediğiniz para miktarını seçin.
5. "Generate" tuşuna basın.


Get the latest Hill Climb Racing hileleri for Android and iOSHill Climb Racing hile bütün seviyeleri açar ve altın üretir


Oyun 11 farklı yol ile geliyor bu yüzden sıkılmayacaksınız. Sadece çölleri ve tepeleri gezmeyecek, Ay’ı da gezebileceksiniz. Hile sayesinde gelen para ile motor, süspansiyon ve yol tutuşu gibi özellikleri geliştirebilirsiniz. Her seviyeyi bitirmek, ve tüm tepelere tırmanmak artık imkansız değil. Benzininizin bitmesi artık sorun değil. Çünkü hile ile sonsuz benzin elde ediyorsunuz.

Görebildiğiniz üzere, eğer paranızı gerçekten pahalı olan oyun paralarına harcamak istemiyorsanız, Hill Climb Racing hile tam size göre.0 komentarze:

Prześlij komentarz